Гроші в борг

Позика це кошти які ви зможете отримати у Кредит UA для будь-яких ваших потреб:

  • відпочинок;
  • навчання;
  • купівлю житла, автомобіля чи будь-які інші покупки;
  • лікування;
  • весілля, дні народження та інші святкування;
  • будь-які інші потреби.

Нас не цікавить ваша кредитна історія. Для того щоб ви змогли отримати гроші в борг потрібно мати предмет застави, який виступає гарантією поверненням коштів та залишається у будь-якому випадку у вашій власності. Предметом застави може бути квартира, будинок, земельна ділянка, бізнес, автомобіль, золото, антикваріат та будь-яке інше майно. При оформленні договору позики ви в будь-якому випадку залишаєтесь власником свого майна. Якщо ви хочете отримати позику під заставу свого автомобіля – ви можете ним вільно користуватися протягом всього періоду кредитування. Гроші в борг можна отримати на протязі декількох годин готівкою у будь-якій валюті.

Відсоткові ставки на грошові позики

У нас немає чіткої градації відсоткових ставок, адже в нас вони залежать від терміну позики, предмету застави, суми кредиту та можливостей кожного позичальника. В середньому відсоткова ставка коливається в межах 1% місячних – наразі це одна з найнижчих ставок на теренах Західної України при готівковиму кредитуванні.

Де видаємо гроші в борг

Працюємо по Західній та Центральній Україні – а саме у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій, Хмельницькій та Закарпатській областях. У обласних центрах в нас є представництва і працюють менеджери з якими ви можете зустрітися в будь-якому зручному місці та в будь-якому куточку області. Гроші в борг видаються при наявності мінімального пакету документів, а саме:

  • паспорт
  • ідентифікаційний код
  • витяг, який засвідчує право власності на предмет застави

Зверніть увагу – такі документи як довідка про доходи чи будь-які інші довідки нам непотрібні, тому гроші в борг без проблем може взяти будь-яка особа старша 18 років та без офіційного працевлаштування.

Гроші в борг ви отримуєте у перевірених інвесторів, які є фізичними особами, тому жодних лишніх витрат на страхування, оформлення та закриття договру не вимагається. Запорукою безпеки є також те, що ви напряму спілкуєтесь з інвестором (позикодавцем) та маєте доступ до усіх його паспортних та прописних даних. Ми лояльно ставимось до випадків, які можуть спіткати будь-кого – якщо ви поїхали на відпочинок, захворіли чи просто не маєте змоги сплачувати щомісячну суму платежу ми готові відтермінувати без жодних штрафних санкцій та штрафів на зручний вам період.

Отримати гроші в борг легко та безпечно – сотні наших позичальників переконалися в цьому.