majno

кнопка замовитиУ всіх бувають різні ситуації, коли в певний момент потрібні гроші, в нас Ви можете отримати короткостроковий кредит під заставу будь-якого майна чи бізнесу.

Детальніше:

  • Сума: до 50% від вартості Вашого майна чи місячного доходу від бізнесу;
  • Відсоток: від 2% в місяць;
  • Валюта: гривня без прив’язки до курсу або безпосередньо долар США;
  • Термін: не обмежений;
  • Швидкість оформлення: 20 хвилин;
  • Дострокове погашення: без жодних штрафних санкцій.

Як ми працюємо:

icon_mayno_blu1

1. Дзвінок або заявка

Наш фахівець протягом 5 хвилин уточнить всю необхідну інформацію, і дасть попередній розрахунок по сумі кредиту та відсоткову ставку, а також надасть вичерпну відповідь на всі Ваші запитання.

icon_mayno_blu22. Особиста зустріч

Приїжджаєте в наш офіс. Озвучуєте свої побажання для своєчасного прийняття оперативного рішення отримання Вами грошових коштів. Проводимо переговори щодо умов договору, укладеного між нами на рівних, взаємовигідних умовах.

icon_mayno_blu3

3. Оцінка об’єкта

На основі оцінки ми приймаємо остаточне рішення про суму кредиту, складаємо зручний для Вас графік погашення кредиту, уточнюємо та погоджуємо обов’язкові умови договору, “потискаємо” руки.

icon_mayno_blu44. Оформлення

Підписуємо і нотаріально посвідчуємо договір позики і застави. Одразу ж після посвідчення документів ми видаємо грошові кошти готівкою.

icon_mayno_blu55. Подарунок

Якщо застава автомобіль – ми фіксуємо показники спідометра на авто та відображаємо їх в договорі відповідального зберігання. Будьте певні, Ваше майно в надійних руках.

icon_mayno_blu66. Закриття кредиту

Після погашення кредиту ми самостійно знімемо заборону з Вашого майна.