nerukhomist

 

Отримайте максимальну суму під низький відсоток під заставу Вашої нерухомості!

Детальніше:

  • Сума: до 50% від вартості Вашої нерухомості;кнопка замовити
  • Відсоток: 2% в місяць на залишок;
  • Валюта: гривня без прив’язки до курсу або безпосередньо долар США;
  • Термін: не обмежений;
  • Швидкість оформлення: 20 хвилин;
  • Платежі: виключно відсотки за користування кредитними коштами;
  • Дострокове погашення: без жодних штрафних санкцій;
  • Оформлення: договір позики і договір застави (іпотеки);
  • Територіальне охоплення: місто і область до 5 км.

Ви можете оформити замовлення прямо зараз і ми підберемо умови кредитування, які підійдуть саме Вам!

6 причин взяти кредит саме у нас

Як працюють всі:

Як працюємо ми:

icon_dolya1Кредиторам не цікава Ваша доля

Навіть якщо Ви не в змозі платити, Вам будуть намагатися видати кредит.

Icon_koryst1

Ми підберемо для Вас кредит, який принесе тільки користь

І чи не призведе до втрати Вашого майна. Саме тому ми прораховуємо індивідуальну програму для кожного позичальника з такими умовами, які вирішать його фінансові проблеми, а не створять нові.

icon_paper2Договори спрямовані на привласнення нерухомості

Більшість кредиторів на ринку вказують в договорах умови, такі як доручення, право розпорядження, третейські суди, терміни договору в 1-3 місяці, відсутність дострокового погашення, право в односторонньому порядку змінювати умови договору, тощо. Тому навіть при своєчасній оплаті кредитів за такими договорами втрата нерухомості гарантована.

icon_dohovir2Наші договори прозорі і паритетні

У наших договорах Ви не знайдете “підводних каменів”. Ми погоджуємо обов’язкові умови договору разом з Вами. Перед підписанням роз’яснюємо, при потребі, всі пункти. Після підписання договорів позики та застави (іпотеки) Ви залишаєтеся повноправним власником нерухомості. Ви також маєте можливість продовжувати строк дії договору (термін погашення кредиту) або ж достроково погасити кредит, без оплати будь-яких додаткових платежів і штрафних санкцій.

con_ravlyk3Не видають гроші вчасно

Більшість кредиторів не встигають видавати кредити, якщо гроші клієнту потрібні дуже терміново. Через некомпетентність і недостатню кількість менеджерів, Вам видадуть гроші мінімум через 2 дня, це в кращому випадку.

icon_clock3Видаємо гроші протягом одного дня

Ми працюємо 6 днів на тиждень і видаємо кредити в максимально короткі терміни. Якщо з нашої вини Ви не отримуєте гроші в строк до 20 хвилин, ми гарантуємо 1 тиждень безкоштовного кредиту.

icon_monety4Занижені суми кредиту

Більшість фінансових компаній видають суми не більше, ніж 60% від вартості нерухомості. Роблять вони це для того, щоб залишалася велика різниця в ціні і можна було вигідно продати нерухомість. Або ж просто прикриваються спадами ринку через відсутність компетентності і розуміння ринку.

icon_money4Видаємо до 50% від реальної вартості нерухомого майна

Наш дохід від відсотків прямо пропорційний величині виданої суми, тому нам вигідно, коли Ви отримуєте більше. Видавати максимальні суми кредитів (грошових коштів) ми можемо завдяки професійним фахівцям з оцінки нерухомості.  Більше прикладів дивіться на головній сторінці або дізнавайтесь безпосередньо за телефоном (095)79-73-045.

icon_dolar5Видають кредити тільки в доларах

У страху через девальвацію гривні багато фінансових компаній кредитують тільки з прив’язкою до курсу іноземної валюти.

icon_uah5Наші кредити в будь-якій валюті

Так, як інвестиції ми отримуємо як в національній грошовій одиниці України, так і в доларах США, ми маємо можливість видавати кредити в бажаній для Вас валюті – в гривні без прив’язки до курсу іноземної валюти або в доларах США .

icon_zlodiy6Зіпсована репутація

Більшість кредиторів працюють без імені і бренду. Якщо такі компанії набирають багато негативних відгуків – вони відразу ж змінюють назву і починають працювати як нова фірма, при цьому приховуючи своє темне минуле від клієнтів.

icon_diamond6У нас бездоганна репутація

Ми пишаємося тим, що всі клієнти, які працювали з нами, відгукуються позитивно. Ми ніколи не займалися всілякими аферами, шахрайством або обманом. Ми ніколи не обманюємо наших клієнтів, що є одним з головних переваг серед конкурентів.