ломбард львів

Багато хто боїться навіть почути слово «ломбард», але ми готові спробувати переконати Вас в тому, що ломбард – це не афера, не спосіб забрати у вас майно, а навпаки – виручити Вас в момент коли терміново потрібні кошти.

Ломбард – це фінансова установа, де Ви можете отримати кошти під заставу будь якого мана.

Заставним майном при отриманні кредиту може бути:

  • нерухомість – квартира, будинок, земельна ділянка
  •  рухоме майно – автомобіль, техніка
  • золото, антикваріат та інші цінності.

Ми зможемо надати Вам будь-яку суму коштів до 50-70% від вартості предмета застави.

Адекватне оцінювання ломбардом вартості Вашого майна дає змогу отримати максимальну суму в найкоротші терміни. Ломбард «Кредит UA» також пропонує найнижчі відсотки за рахунок великого попиту на наші послуги. У нас працюють кваліфіковані працівники, які зможуть надати Вам достовірну інформацію щодо отримання кредитних коштів під заставу Вашого майна.

Ломбард «Кредит UA» – це прозорість, у нас немає прихованих пунктів в договорах, які написані дрібним шрифтом, оскільки ми працюємо лише в рамках нашого законодавства і дотримуємося усіх Законів України.

Наш ломбард безкоштовно надасть юридичну та фінансову консультацію у будь який час. Для вас ломбард працює цілодобово і 24/7 наші фахівці готові спілкуватися з Вами.

Також ми пропонуємо багато акцій, наприклад: приведи друга в ломбард –отримай відтермінування, передсвяткові зниження відсоткової ставки, приємні бонуси до дня народження.

Ломбард працює згідно європейських стандартів, а відсоткова ставка стартує всього лиш від 1% в місяць

На протязі десяти років ми на кредитному ринку України, за весь цей період ми змогли довести, що наш ломбард працює чесно, тому можемо пишатися своєю бездоганно чистою репутацією.

За цей час ми «виросли» і тепер ми можемо надавати послуги по всій території Західної України, зокрема у Тернополі, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську та у Закарпатті.

Ми щиро прагнемо розвиватися для Вас, тому ми працюємо не лише офлайн, а й онлайн. Консультації Ви можете отримати не лише завітавши до нас в офіс, а й по телефону, в Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook, Instagram. Ми цінуємо Ваш час!

Завітавши до нас Ви переконаєтесь у чесності та прозорості ломбарду kredyty.ua.  Також ми цінуємо свою репутацію і цінуємо відгуки наших клієнтів, тому негативу про нас ви майже не знайдете.  У нас Ви можете погасити кредит достроково,  можете продовжити термін договору і надалі користуватися кредитними коштами. Також нашою перевагою є те, що ми ставимось лояльно до різних форс-мажорів і готові дати відтермінування, або навіть знизити  відсоткову ставку.

Ми цінуємо кожного клієнта і пишаємося тим, що нас рекомендують.